Mistrzostwa Świata na kajakach i kanadyjkach w Portugalii 2018

  • Super User
  • Blog

Mistrzostwa Świata na kajakach i kanadyjkach w Portugalii 2018

W ubiegłym tygodniu (22-26.08.2018) odbyły się w Portugalii Mistrzostwa Świata na kajakach i kanadyjkach. W zawodach wzięła udział narodowa drużyna z Białorusi, w którym również znajdował się nasz zespół ERBI. Czterech zawodników używało naszych innowacyjnych wioseł aż w trzech dyscyplinach:

  1. С-1 (200 m) - Artem Kozyr, mistrz świata w C-1 na 200 metrów, w 2015 roku zdobył srebrny medal, w 2017 roku zdobył złoty medal i pokazał najlepszy czas na świecie w Czechach (Racica). W tym roku na Mistrzostwach Świata na kajakach i kanadyjkach w Portugalii, Artem, drugi rok z rzędu, trzymając innowacyjny produkt ERBI, kolejny raz udowodnił, że jest pierwszy na świecie, i zdobył złoty medal na dystansie 200 metrów, pokazując najlepszy czas na świecie w kanadyjkach C-1.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=xMcdpTF4-V0

 

 

 

  1. C-2 (200 metrów) - Gleb Solodukha i Denis Makhlaev. W 2015 roku otrzymali brązowy medal na Mistrzostwach Europy w kanadyjkach C-2 w Czechach (Racica). W 2015 na Mistrzostwach Świata w Mediolanie, zdobyli srebrny medal. W 2018 na Mistrzostwie Świata na kajakach i kanadyjkach w Portugalii. Gleb Solodukha i Denis Makhlaev zasłużenie zdobyli złoty medali, i udowodnili że są pierwszymi na świecie -  trzymając w rękach innowacyjny produkt ERBI.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=dVN3Fn_3YmQ

 

  1. C-4 (500 metrów) - Artem Kozyr, Gleb Solodukha, Denis Makhlaev, Dmitry Lopata. Ta czwórka była w stanie zdobyć najlepsze miejsca, ale uzyskali 4 czas na świecie na dystansie 500 metrów, co jest również świetnym wynikiem tego zespołu. Wszyscy sportowcy używali wioseł ERBI.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=xqvzwBQm-9U

 

 

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców Mistrzostwa Świata na kajakach i kanadyjkach w Portugalii 2018, składamy także gratulacje naszej Polskiej narodowej drużynie, która również pokazała doskonałe wyniki.

Subscribe to Our Newsletter